tagi:
giżycko
majówka
date 01.05.2020
date 0 komentarzy
Prev Wróć

Majówka Giżycko 2020 – inna niż wszystkie

majowka gizycko

Co roku, 1 maja w Giżycku – Żeglarskiej Stolicy Polski świętowane jest Wielkie Otwarcie Sezonu. To wtedy Kanał Łuczański wypełnia się łódkami, a miasto jest pełne turystów, którzy chcą na własne oczy być świadkami tego widowiska. Atrakcją wydarzenia są nie tylko koncerty, stoiska, ale też wspólne, symboliczne otwieranie mostu obrotowego w Giżycku.

Zamknięty most obrotowy w Giżycku, odwołana Majówka…

Niestety w tym roku majówka w Giżycku została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Nie odbędą się także inne imprezy planowane na początek maja.

Co prawda #GiżyckoPoczeka, ale wierzymy, że już niedługo epidemia się uspokoi, a żeglarze z całej Polski spotkają się na mazurskich jeziorach. Jednocześnie namawiamy wszystkie osoby, aby zmieniły terminy, nie odwoływały przyjazdu. Giżycko to nie tylko żeglarskie szlaki, piękne plaże, ale także ciekawe miejsca, jak na przykład Twierdza Boyen czy Wieża Ciśnień. Turyści odwiedzający Giżycko cenią także lokalne restauracje, w których króluje smażony pstrąg. 

Most w Giżycko będzie otwarty dla ruchu wodnego

Most obrotowy w Giżycku w dniach 01.05.2020 – 03.05.2020 będzie otwarty tylko dla ruchu wodnego, z powodu komplikacji podczas remontu mostu. Po 4 maja 2020, most będzie otwierany dla żeglarzy według godzin ustalonych w terminarzu, po wcześniejszym uzgodnieniu z obsługą mostu. 

zaloga dr bryg
Mazurska Załoga Dr Bryga

Mamy dla Was jednak coś na poprawę humoru! Wszyscy miłośnicy szant mogą wziąć udział w koncercie online mazurskiej Załogi Dr Bryga. Koncert transmitowany będzie 1 maja 2020 w godz. 20.00 – 23.00.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/650699638808123/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

*

Zapisz sie do newslettera

I bądź na bieżąco z ofertami i promocjami

Kliknięcie ,,Wyślij" jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz Polityki Prywatności Naczarter.pl