Udogodnienia:

1990 - 2024
rok
0 - 500
KM
1 - 60
m

Wyposażenie dodatkowe:

ANTILA 33, czyli "Gwiazda Mazur"

Znaleziono: 4 ofert
50% Ofert nie jest już dostępnych w tym terminie. Śpiesz się !
ANTILA 33, czyli "Gwiazda Mazur"

Jacht żaglowy Antila 33 cieszy się rewelacyjną opinią ze względu na nowoczesne rozwiązania oraz spore gabaryty - ten komfortowy jacht może pomieścić nawet do 6-10 osób, w zależności od liczby koi. Ten piękny, dziesięciometrowy jacht pojawił się na mazurskich jeziorach w 2015 roku. Dzięki swojej eleganckiej stylistyce i bogatemu wyposażeniu przez wielu żeglarzy nazywana jest “gwiazdą Mazur”. Antila 33 jest kontynuacją jednostek Antila 27 i 26 cc.

Nowoczesne rozwiązanie nautyczne sprawiają, że rejs na Antili 33 to prawdziwa przyjemność. Jacht potrafi osiągnąć dużą szybkość, świetnie sprawdza się nie tylko przy silnym wietrze, ale także przy słabszych podmuchach. Łódka jest zwrotna, pozwala na dobre trzymanie kursu i precyzyjne sterowanie nawet przy słabym wietrze. Na pokładzie zewnętrznym znajdziemy przestronny kokpit z wydzielonym miejscem dla sternika i dwoma kołami sterowymi

Przestronny pokład wewnętrzny wykończony został w kolorze orzecha amerykańskiego, dzięki czemu wnętrze zyskało okrętowy styl. W ciągu dnia dobre, naturalne oświetlenie zapewniają okienka umieszczone na suficie i burtach. Jacht posiada trzy kabiny (2-osobowe), każda z własnym przedsionkiem i obszernymi szafkami. Dodatkowo w mesie znajdziemy dwie rozkładane koje boczne (każda przeznaczona dla 2 osób). W Antili 33 zastosowano asymetryczną zejściówkę, co pozwala na jeszcze bardziej optymalne rozplanowanie przestrzeni i powiększenie kambuz. 

Żeglarzom ceniącym sobie wygodę przypadnie do gustu: sterowane ogrzewanie oraz łazienka z pełnym wyposażeniem: umywalka z szafką, prysznic, WC morskie.

Antila 33 - dane techniczne i wymiary:

Jacht został zaprojektowany przez Michała Orycha w 2014 roku.

  • Długość: 9.99 m
  • Szerokość: 3.24 m
  • Zanurzenie minimalne: 0.45 m
  • Zanurzenie maksymalne: 1.80 m
  • Wysokość w kabinie: 1.95 m
  • Powierzchnia żagli: 52 m2
  • Masa: 4400 kg
  • Balast: 1600 kg

Antila 33 czarter Mazury

Antila 33 to luksusowy jacht do wypoczynku i żeglowania, zarówno po wodach śródlądowych, jak i morskich. Jest to świetny jacht na czarter po Mazurach z rodziną i przyjaciółmi. W przypadku czarteru Antila 33 wymagany jest patent żeglarski. Jeśli nikt z Twojej załogi nie posiada uprawnień żeglarskich, to istnieje możliwość wyczarterowania jachtu wraz ze skipperem. Antila 33 to dość popularny model, dlatego bez problemu wynajmiesz go praktycznie w każdym porcie, m.in. w Giżycku, Ruciane-Nida, Bogaczewie czy Węgorzewie
Przed czarterem warto sprawdzić opinie wystawione przez innych żeglarzy, a także zapoznać z zasadami wynajmu jachtu. 

Antila 33 opinie

Jeśli nie znasz tego jachtu, to przed jego czarterem, warto sprawdzić opinie innych żeglarzy, aby przekonać się, że czarter Antili 33 to na pewno dobry wybór, a rejs na tej jednostce po mazurskich wodach będzie dla nas czystą przyjemnością:

Karol36x:

"Jacht jest dość spory jak na Mazury, ale jest zwinny i sterowny. Nawet w wersji czarterowej jest bogato wyposażony, dlatego polecam tą pozycję dla najbardziej wymagających żeglarzy. Dla mnie jedynym minusem jest na stałe wbudowany stolik w kokpicie - trochę przeszkadza."