Udogodnienia:

1990 - 2024
rok
0 - 500
KM
1 - 60
m

Wyposażenie dodatkowe:

Twister 36

Znaleziono: 2 ofert
50% Ofert nie jest już dostępnych w tym terminie. Śpiesz się !
Twister 36

Jacht śródlądowy Twister 36 to jednostka dedykowana dla żeglarzy, którzy cenią sobie nie tylko szybkość pływania, ale również komfort podczas rejsu. Funkcjonalne i estetyczne wnętrze wypełnione udogodnieniami spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających żeglarzy. 

Jacht jest w stanie pomieścić nawet do 6-8 osób załogi. W środku jachtu znajdują się aż trzy dwuosobowe, komfortowe kabiny. Dla większej załogi przewidziane są dwa dodatkowe miejsca do spania w mesie. 

Innowacją jachtu jest rozwiązanie kwestii oporu bocznego: tradycyjny miecz został zastąpiony dwoma płetwami balastowymi (każda o wadze 650 kg), które są nazywane “hydroskrzydłami”. Dla zwiększenia stabilności na dziobie dodano także balast ołowiany o wadze 500 kg. 

Twister 36 cieszy oko wyjątkową konstrukcją połączoną z nowoczesnymi rozwiązaniami zwiększającymi jego właściwości nautyczne i bezpieczeństwo pływania. Do jego największych atutów z pewnością należy zaliczyć:

  • Dużą powierzchnię kokpitu, która nawet większej załodze zapewni wygodne żeglowanie;
  • Samohalsujący fok (przedni żagiel);
  • Kabestan elektryczny ułatwiający wykonywanie prac wymagających normalnie dużej siły (np. wybieranie foka na silnym wietrze);
  • Elektrycznie kładziony maszt dający dużą wygodę i nie wymagający odpinania bomu. 
  • Sprowadzenie wszystkich lin do stolika w kokpicie (Jacht jest odpowiedni dla żeglarzy pływających solo);
  • Wbudowaną elektronikę jachtową zwiększającą komfort żeglowania;
  • Wysokie wnętrze jachtu - komfortowe dla osób do 190 cm wzrostu.

Twister 36 - czarter na Mazurach

Mazury to niezwykle atrakcyjne miejsce do żeglowania, o urozmaiconej linii brzegowej i wielu dziewiczych miejscach. Jeśli chcesz tak naprawdę poczuć magię krainy tysiąca jezior, zrezygnuj ze zwiedzania samochodem i zasmakuj żeglarskiej przygody. Dla żeglarzy, które nie posiadają własnego jachtu, idealnym rozwiązaniem będzie czarter Twistera 36, z kolei dla osób, które nie posiadają patentu żeglarskiego - rejs ze skipperem.

Ze względu na swoją szybkość, Twister 36 jest jachtem chętnie wybieranym przez doświadczonych żeglarzy, którzy lubią ostro “iść” pod wiatr. Z drugiej strony, przestronne i wygodne wnętrze sprawia, że czarter Twistera 36 wybierają także rodziny z dziećmi.  Na pokładzie znajdziemy wiele udogodnień, dzięki którym jacht stanie się komfortowym “hotelem” podczas rejsu po mazurskich jeziorach.