O nas

NaCzarter.pl jest to portal skierowany do Żeglarzy, którzy zainteresowani są czarterem różnego rodzaju jednostek, jak i do Armatorów, którzy chcieliby wynająć swoje jachty.
NaCzarter.pl to jeden z liderów czarteru jachtów online w Polsce. Łączymy prywatnych armatorów, firmy czarterowe z pasjonatami żeglarstwa. Gwarantujemy niskie ceny, zadbane, profesjonalnie wyposażone jachty. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • największy wybór jachtów żaglowych, m.in. Twister 26, Antila 33,
  • jachty motorowe, np. Nautiner 40, Stillo 30,
  • organizację wyjazdów firmowych i regat,

Zapraszamy również początkujących żeglarzy, także tych którzy nie posiadają odpowiednich uprawnień. Oferujemy czarter jachtów bez patentu żeglarskiego:

sailboat

Czarter ze skipperem

zabierz na pokład doświadczonego żeglarze, który posiada niezbędne umiejętności i z pewnością okaże się świetnym przewodnikiem po mazurskich akwenach.

Czarter jachtu typu houseboat

tzw. jachty spacerowe o małej mocy silnika, np. Nautiner 40, Stillo 30 są bardzo proste w kierowaniu i nie wymagają patentu żeglarskiego.

NaCzarter.pl to firma powstała na bazie ponad 25-letniego doświadczenia zgranej i pełnej pasji żeglarskich grupy osób. Nasza przygoda z żeglarstwem u niektórych naszych załogantów rozpoczęła się już w podstawówce i trwa do dziś. Mamy wśród naszej ekipy złotych medalistów Mistrzostw Świata w żeglarstwie, paru wilków morskich, jak i grupę zagorzałych żeglarzy, którzy rozpoczęli swoją podróż, czarterując co roku jachty wraz z rodziną czy grupą znajomych.

Przez lata poznawaliśmy uroki żeglarstwa, biorąc udział w różnego rodzaju regatach, odnajdując cudowne zakątki i miejsca znajdujące się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, a także przemierzając na jachtach mile morskie. Łączy nas zatem doświadczenie, umiejętności i wielka pasja do żeglarstwa. Na bazie tych wszystkich doświadczeń rozpoczęliśmy organizowanie niewielkich, integracyjnych rejsów dla studentów i młodzieży. Zaczynając od kupna kilku starych łódek - niezapomniane Tango 780 - Havar, czy Mazurek 650 Corrado ;) i czarteru łodzi - organizowaliśmy początkowo kilkunastoosobowe rejsy. W kolejnych latach przyłączały się do nas całe rzesze żeglarzy, którzy są z nami do dziś. Firma z roku na rok pozyskuje nowe modele jachtów żaglowych jak i motorówek. Na bazie zdobytych umiejętności i zebranego przez lata doświadczenia nasza firma nawiązała współpracę z licznymi firmami czarterowymi, stając się pionierem w obsłudze i czarterze różnego rodzaju jachtów.

Korzyści dla armatorów:

commission Niskie prowizje
layout Przyjazny panel użytkownika
boat Wygodne zarządzanie flotą jachtów
ranges Dotarcie do szerszej grupy klientów
money Zarabiaj na swoim jachcie, gdy nie pływasz!

Korzyści dla żeglarzy

user Zaufani armatorzy
prices Atrakcyjne ceny
commission Dodatkowe promocje i rabaty
boat Szeroki wybór jachtów
reviews Realne opinie użytkowników
sailboat

Nasz zespół

NaCzarter.pl tworzy grupa kilkunastu osób. Zatrudniamy tylko prawdziwych miłośników żeglarstwa, którzy z uśmiechem na twarzy pomogą Państwo rozwiązać każdy problem oraz z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu lub skontaktować się z nami, prosimy o kontakt na adres: biuro@naczarter.pl

Zobacz film prezentujący
port Royal w Giżycku i firmę NaCzarter.pl

Dołącz do społeczności NaCzarter.pl

Tworzymy nie tylko platformę online to czarteru jachtów, ale naczarter.pl to też społeczność, która łączy żeglarzy, miłośników wody oraz Mazur. Bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, śledź akcje promocyjne - dołącz już dzisiaj do naszych kanałów społecznościowych.

Zapisz sie do newslettera

I bądź na bieżąco z ofertami i promocjami

Kliknięcie ,,Wyślij" jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz Polityki Prywatności Naczarter.pl