Udogodnienia:

1990 - 2024
rok
0 - 500
KM
1 - 60
m

Wyposażenie dodatkowe:

Twister 780

Znaleziono: 0 ofert
50% Ofert nie jest już dostępnych w tym terminie. Śpiesz się !
Twister 780

Jacht dedykowany żeglarzom z tzw. “regatowym zacięciem”. Znakomite cechy nautyczne i sportowy charakter sprawiają, że Twister 780 to jeden z najszybszych jachtów dostępnych do czarteru śródlądowego. Podobnie jak inne modele z rodziny Twisterów zaprojektowanych przez Roberta Rogińskiego, jacht bardzo łatwo wchodzi w przechyły i dość łatwo rozpędza się, nawet przy słabszych podmuchach wiatru. Pod sterami doświadczonego żeglarza potrafi osiągnąć naprawdę zawrotną szybkość! Łódka powinna przypaść do gustu wszystkim zwolennikom Twistera 800, ponieważ jest to jego nowsza, udoskonalona wersja. 

Wnętrze Twistera 780 jest przestronne, utrzymane w eleganckim, okrętowym stylu i bez problemu pomieści nawet załogę składającą się z 6-8 osób. 


W zależności od wersji, na pokładzie Twistera 780 znajdziemy takie udogodnienia jak:

  •  toaletę chemiczną;
  • ogrzewanie;
  • telewizor
  • radio
  • odtwarzacz CD / mp3

Dane techniczne jachtu Twister 780:

Długość całkowita kadłuba to 7,8 m, natomiast szerokość jachtu wynosi 2,7 m. Wysokość w kabinie  - ok. 1,80 m - jednostka może nie być komfortowa dla bardzo wysokich osób. 
Twister 780 wyróżnia duża powierzchnia żagli - 34 m2 (grot 22 m2, fok 12 m2). Twister 780 idealnie nadaje się do zwiedzania dzikich, mazurskich plaż, ponieważ posiada niewielkie zanurzenie - 0,35 m. Zanurzenie maksymalne wynosi 1,45 m. Wyposażenie zawiera lazy jack i rolfok na sztywnym sztagu. 

Twister 780 czarter Mazury

Jeśli chcesz odkryć uroki mazurskich jezior i jesteś wprawionym żeglarzem, który lubi “iść szybko pod wiatr”, to czarter jachtu Twister 780 będzie doskonałym wyborem. Ponieważ jest to popularny model, bardzo łatwo można go wynająć praktycznie w każdym porcie.  Pamiętaj, że do czarteru Twistera 780 niezbędne jest posiadanie patentu żeglarskiego - “wodnego prawo jazdy”. Wiele firm czarterowych oferuje także możliwość wynajęcia jachtu wraz z doświadczonym sternikiem. 

Aby rejs jachtem okazał się w pełni udany, zwróć uwagę na zachowanie wszystkich środków ostrożności. Wynajmując dowolny model jachtu, zawsze przed wypłynięciem, sprawdź dokładnie stan techniczny łódki, m.in.: ster, żagle i olinowanie stałe. Warto zaopatrzyć się także w mapy żeglarskie oraz sprawdzić czy na pokładzie znajduje się koło ratunkowe, gaśnica, apteczka pierwszej pomocy oraz kamizelki ratunkowe.