Udogodnienia:

1990 - 2024
rok
0 - 500
KM
1 - 60
m

Wyposażenie dodatkowe:

Czarter jachtów motorowych Mazury

Znaleziono: 65 ofert
50% Ofert nie jest już dostępnych w tym terminie. Śpiesz się !
Czarter jachtów motorowych Mazury

Czarter jachtów motorowych na Mazurach jest obecnie jedną z najpopularniejszych atrakcji na szlaku WIelkich Jezior Mazurskich. Firmy czarterowe oferują wodnym turystom małe jachty motorowe wynajmowane na godziny oraz duże jednostki typu houseboat czarterowane na dłuższe okresy. Rodzinny pobyt na jachcie to bardzo dobry pomysł. Wystarczy kilkugodzinne szkolenie wykonane przez Armatora - właściciela jachtu, aby zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego prowadzenia jachtu pod szlaku WJM. Poznaj naszą ofertę wynajmu jachtów, zarezerwuj czarter i płyń w rejs po Mazurskich Jeziorach.

Wynajem jachtów motorowych Mazury

Większość jachtów możesz wynająć bez uprawnień - nazywane jest to potocznie "czarterem bez patentu". Duże jachty motorowe bardzo często wyposażone są w silniki strumieniowe, które ułatwiają manewry portowe. Zwróć na to uwagę podczas wyboru jednostki. Czarter jachtów Mazury w okresie pandemii i rządowych obostrzeń jest najbezpieczniejszą formą wypoczynku. Żeglowanie w rodzinnym gronie jest dozwolone. Na większości dużych jachtów motorowych masz do dyspozycji lodówkę, telewizor, kompletnie wyposażoną kuchnie oraz oddzielną kabinę WC. Zwiększa to komfort żeglowania i daje dużą autonomiczność. Nie musisz co chwile zatrzymywać się w porcie, aby uzupełnić zapasy. Żeglowanie po "szuwarach" i postoje na kotwicy to codzienność. Przecież ucieczka od wielkomiejskiego zgiełku i kontakt ze światem przyrody to cel Twojego wyjazdu. Jach motorowy daje Ci taką możliwość. Najpopularniejsze modele jachtów motorowych i elektrycznych to Nautiner 40 oraz Stillo 30. Przkonaj się, że czarter jachtów z Giżycka to najlepsza opcja.

Czarter łodzi motorowych Mazury

Szukasz łodzi, którą możesz wynająć na godziny. Popłynąć do jakiegoś portu na rodzinny obiad i wrócić? Sprawdzić czy ta forma aktywnego wypoczynku Ci odpowiada? Doskonale trafiłeś. W naczarter możesz wynająć małe łodzie motorowe na godziny. W przypadku, gdy posiadasz patent motorowodny możesz wybrać oprócz łodzi spacerowych szybką motorówkę, która napewno dostarczy Twojej załodze masę pozytywnych emocji.