Udogodnienia:

1990 - 2024
rok
0 - 500
KM
1 - 60
m

Wyposażenie dodatkowe:

Nautiner 40

Znaleziono: 1 ofert
50% Ofert nie jest już dostępnych w tym terminie. Śpiesz się !
Nautiner 40

Idealnym pomysłem na spędzenie wakacji lub majówki może być wynajęcie własnego domu na wodzie. Nautiner 40 to jacht motorowy typu houseboat, który umożliwi zwiedzenie pięknego Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich bez rezygnowania z wygody, jaką oferuje nam wynajęcie klasycznego apartamentu. Czarter houseboat to niezwykle atrakcyjna opcja urlopowa dla rodzin z dziećmi.

Nautiner 40 jest niezwykle przestronny i jest w stanie pomieścić do 8 osób załogi. Niemniej jednak dla wygodnego i komfortowego korzystania z jachtu, polecamy tą łódkę załogom do 6 osób. Ponadto Nautiner 40 posiada obszerny pokład zewnętrzny ze stolikiem i wygodnymi sofami, gdzie cała załoga może wspólnie spędzać czas. W przypadku gorszych warunków atmosferycznych lub silnego słońca, kokpit może zostać przykryty bimini.

NAUTINER 40 bez patentu - Komfortowy dom na wodzie

Jacht motorowy posiada trzy zamykane  kabiny, w tym jedną kabinę z prywatną łazienką. Kabiny wyposażone są w wygodne łóżka oraz pojemne szafy i liczne jaskółki. Na jachcie znajdują się dwie łazienki z wbudowanymi WC i prysznicami. Na jachcie znajduje się instalacja zarówno z ciepłą, jak i zimną wodą. 

Houseboat wyposażony jest w  obszerny salon z możliwością rozłożenia wygodnej sofy (dodatkowe 2 miejsca noclegowe). W messie znajdziemy w pełni wyposażoną kuchnię z wbudowaną lodówką, kuchenką elektryczną i piekarnikiem, zlewozmywakiem, a także kuchenką mikrofalową.

Jest to luksusowy, bogato wyposażony i bardzo przestronny  jacht, idealny na ekskluzywne, spokojne  wakacje z rodziną i przyjaciółmi. Jest to jedna z najchętniej czarterowanych jednostek typu houseboat na Mazurach

Nautiner 40 - producent i dane techniczne

Nautiner  40 to jacht stworzony w giżyckiej stoczni Nautiner Yachts założonej przez pana Marka Stańczyka.

Najważniejsze dane techniczne jachtu Nautiner 40 to:

  • Długość całkowita: 12,7 m
  • Szerokość całkowita: 3,7 m
  • Zanurzenie maksymalne / minimalne: 0,75 m
  • Wysokość w kabinie: 1,9 m
  • Instalacja elektryczna 230 V
  • Ster strumieniowy

Houseboat - wynajem na Mazurach

Wynajem domów na wodzie cieszy się ogromną popularnością. Najłatwiej jest wyczarterować Nautinera 40 w takich mazurskich miastach jak: Węgorzewo, Giżycko czy Mikołajki. Czarter tego jachtu motorowego jest dostępny bez uprawnień. Zgodnie z ustawą z dnia 21.12.2000 o żegludze śródlądowej (Dz. U. 2001 Nr 5 Poz. 43): „Nie wymaga posiadania dokumentu kwalifikacyjnego uprawianie turystyki wodnej na jachtach motorowych o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h.” 

Z tego względu do wynajęcia jachtu motorowego Nautiner 40 niezbędny jest jedynie ważny dowód osobisty. W odróżnieniu od jachtów żaglowych, sterowanie jachtem motorowym typu houseboat jest bardzo proste - nie wymaga składania masztu czy wybierania żagli. Pierwszego dnia czarteru należy odbyć krótkie szkolenie dotyczące zasad sterowania, znaków wodnych czy budowy jachtu.