Wyszukiwarka ofert close filters

Udogodnienia:

1990 - 2020
rok
0 - 500
KM
1 - 60
m

Wyposażenie dodatkowe:

Znaleziono ofert: 1

50% Ofert nie jest już dostępnych w tym terminie. Śpiesz się !
Jacht jest dostępny w terminie zbliżonym do okresu wybranego przez Ciebie. Znajdź inny termin !
 Last minute
Promocja -10%

Tes 32 Dreamer

Port Royal
Zobacz na mapie
2020-06-07 - 2020-06-10 (3 dni)
10 osób
1 410 PLN
Oszczędzasz: 141 PLN
1 269 PLN
Cena za dobę 423 PLN

Tes 32 Dreamer

Tes 32 Dreamer

Wakacje pod żaglami to coraz popularniejsza forma spędzania urlopu ze znajomymi lub rodziną. Co prawda niewielu z nas może pozwolić sobie na własny jacht, jednak z pomocą przychodzą nam firmy czarterowe lub prywatni armatorzy. Czarter jachtów żaglowych jest dostępny praktycznie w każdym mazurskim porcie, oczywiście najpopularniejsze z nich to: Giżycko, Sztynort, Węgorzewo czy Mikołajki. Tes 32 Dreamer to jacht chętnie czarterowany przez większe załogi - może pomieścić nawet do 10 osób! Idealnie nadaje się do rejsów śródlądowych, jak i morskich.

Tes 32 to jednostka o niezwykle nowoczesnej konstrukcji, luksusowym i przestronnym wnętrzu. Ster strumieniowy ułatwia wykonywanie trudnych manewrów w porcie, ale także pod żaglami jacht jest zwinny i szybki.

Jacht posiada trzy zamykane kabiny - każda przeznaczona dla 2 osób (jedna dziobowa i dwie rufowe) oraz dodatkowe 2-4 miejsca do spania w mesie. Wysokość w kabinie to ok. 1.95 m, dlatego łódka jest komfortowa nawet dla wyższych osób. Żeglarze ceniący komfort podczas rejsu nie będą zawiedzeni. Na pokładzie znajdziemy bogato wyposażoną łazienkę z WC elektrycznym, umywalką i ciepłą wodą. W messie znajdziemy kuchenkę gazową, wbudowaną lodówkę i zlewozmywak - przygotowywanie posiłków na tym jachcie to prawdziwa przyjemność!

Tes Dreamer 32 - dane techniczne:

 • Długość całkowita: 9.69 m
 • Szerokość całkowita: 3.50 m
 • Zanurzenie minimalne: 0.45 m
 • Zanurzenie maksymalne: 1.50 m
 • Wysokość w kabinie: 1.95 m
 • Powierzchnia żagli: 40.00 m2
 • Zamykane kabiny: 3
 • Liczba osób: 6-10 osób

Wyposażenie: grot na pełzaczach, rolfok na sztywnym sztagu, patent do stawiania masztu, Lazy Jack, ster strumieniowy, koło sterowe, echosonda, ogrzewanie, lodówka, WC morskie elektryczne

Czarter Tes 32 Dreamer na Mazurach - co warto wiedzieć?

Jeśli zamierzasz wyczarterować jacht po raz pierwszy, wybierz firmę, która cieszy się dobrą opinią - w tym przypadku niska cena nie jest najważniejsza. Co prawda znajduje się to w ofercie większości firm czarterowych, ale upewnij się, że w wybranej przez Ciebie ofercie jest dostępna usługa "serwis na szlaku" - oznacza ona, że w przypadku np. kłopotów z silnikiem, otrzymasz pomoc w trakcie rejsu. Równie ważne jest ubezpieczenie jachtu , ponieważ jeśli się zdecydujemy na wynajem jachtu nieubezpieczonego, to w przypadku jakiejkolwiek awarii wszystkie straty będziemy musieli ponieść z własnej kieszeni.

Dlaczego ten sam model jachtu jest dostępny w różnej cenie? Jachty różnią się między sobą standardem wykończenia, wyposażeniem oraz wiekiem. Jeśli znajdziesz już idealną dla siebie ofertę czarteru Tes 32 Dreamer, to zwróć uwagę, aby pierwszego dnia czarteru otrzymać od armatora takie dokumenty jak:

 • kserokopię dowodu rejestracyjnego jachtu;
 • egzemplarz umowy;
 • protokół zdawczo-odbiorczy