tagi:
date 08.06.2020
date 0 komentarzy
Prev Wróć

Taxi Giżycko – numery na wyciągnięcie ręki

taxi gizycko

Podczas wakacji w Giżycku atrakcyjnym sposobem na nocleg oraz zwiedzanie pięknych terenów Warmii i Mazur jest czarter jachtów. W ofercie większości firm czaterowych znajdują się nawet “domy na wodzie” – łodzie motorowe typu houseboat, który można wynająć bez patentu. Na lądzie do wygodnego i szybkiego przemieszczania się, turyści bezdyskusyjnie wybierają taksówki. Wynajęcie taksówki to dobry sposób na zorganizowanie większych zakupów spożywczych czy innego, niezbędnego zaopatrzenia podczas rejsu. To także dobry sposób na powrót do portu po wieczornej imprezie lub kolacji w centrum miasta. W tym artykule stworzyliśmy listę firm reklamujących się pod hasłem „taxi Giżycko”.

Lista najpopularniejszych taxi w Giżycku

Poniżej zebraliśmy numery do firm przewozowych, dzięki czemu pełne zestawienie numerów umożliwiających wynajęcie taksówki, zrobienie zakupów czy przewóz osób, będziesz mógł mieć zawsze pod ręką. W sezonie letnim bez problemu złapiemy przysłowiową „taryfę” w centrum Giżycka. Również każda recepcja hotelu lub kapitanat prawdopodobnie poda nam numer do zaprzyjaźnionej firmy taksówkarskiej, a nawet zamówi ją specjalnie dla nas pod wskazany adres.

  • Nowe Taxi Giżycko Taksówka -> tel. 536 106 535
  • Bis Taxi Giżycko -> 601 961 961, 800 606 607 (numer bezpłatny)
  • Stowarzyszenie Radio Taxi Giżycko -> 800 109 621

Tanie Taxi – jakie są ceny taksówek w Giżycku?

Ceny taksówek we wszystkich giżyckich firmach przewozowych są praktycznie identyczne. Opłata startowa to 5 zł.

Taryfa dzienna trwająca od godz. 05:00 do 22:00 wynosi 2 zł/km.

Za kurs podczas obowiązywania taryfy nocnej (od 22:00 do 05:00), w niedzielę lub święta przyjdzie nam zapłacić 3 zł/km. Godzina postoju taksówkarza to koszt około 40 zł.

W ofercie najstarszej firmy taksówkarskiej w Giżycku – Radio Taxi Giżycko znajdziemy nawet opcję wynajęcie limuzyny czy zakupów “na telefon”.

Jeśli zauważysz, że na naszej liście taxi Giżycko brakuje jakiejś firmy, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@naczarter.pl

Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

*

Zapisz sie do newslettera

I bądź na bieżąco z ofertami i promocjami

Kliknięcie ,,Wyślij" jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz Polityki Prywatności Naczarter.pl