tagi:
date 01.02.2022
date 0 komentarzy
Prev Wróć

Szanty Mazury

szanty na mazurach

Aktualna lista koncertów szantowych w przygotowaniu. Razem z nami zaplanuj swój czarter jachtu na Mazurach. Wynajmij jacht w Giżycku lub innym porcie jachtowym na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

TerminZespółMiejsce

Koncerty szantowe na Mazurach w sezonie 2022

Koncerty żeglarskie przyciągają co roku tysiące wodniaków, odbywają się najczęściej w miejscowościach położonych na “szlaku żeglarskim”. Często odbywają się one wieczorem lub w nocy, kiedy niebo jest ciemne, a gwiazdy jasno świecą. Port jachtowy stanowi doskonałe tło do słuchania muzyki, picia wina i rozmów z przyjaciółmi. Najlepszą rzeczą w tych koncertach jest to, że zapewniają intymne wrażenia wszystkim uczestnikom, ponieważ każdy może poczuć się częścią show. Można również zjeść pyszne jedzenie, ciesząc się występem na wyciągnięcie ręki.

Koncerty żeglarskie to rodzaj imprezy, która cieszy się coraz większą popularnością. Zazwyczaj odbywają się na nad wodą i oferują relaksujące i ekscytujące doświadczenie. Impreza zazwyczaj obejmuje występy artystów na żywo, jedzenie, napoje i możliwość spotkania się z innymi ludźmi, którzy lubią żeglować. Muzyka może być dowolna, od jazzu, przez rock, po klasykę, w zależności od wykonawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

*

Zapisz sie do newslettera

I bądź na bieżąco z ofertami i promocjami

Kliknięcie ,,Wyślij" jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz Polityki Prywatności Naczarter.pl