tagi:
date 12.06.2020
date 0 komentarzy
Prev Wróć

Gdzie zrobić zakupy spożywcze w Giżycku?

Zakupy w Giżycku

Wielu turystów odwiedzających Giżycko przepełniają niesłuszne obawy związane z możliwościami dokonywania zakupów. W tym wpisie postaramy się pokrótce przedstawić zarówno małe lokale należące do niezależnych przedsiębiorców, jak i standardowe placówki należące do dużych sieci handlowych. Gdzie zrobić zakupy spożywcze w Giżycku?

Popularne osiedlowe Sklepy w Giżycku

Giżycko jest miastem o dość urozmaiconym krajobrazie handlowym. Przy alei Wojska Polskiego 8 mieści się lokal handlowy „U Artura”. Można tam wpaść od poniedziałku do soboty miedzy 6 a 22 i w niedziele handlowe pomiędzy 8 a 22. Na uwagę zasługuje szczególnie szeroka paleta wędlin oraz specjalny dział produktów importowanych Z Grecji. Innym mniejszy sklep „Delicja”, zlokalizowano przy ulicy Warszawskiej 5. Lokal można odwiedzić od poniedziałku do soboty pomiędzy 6 a 22 i w niedzielę handlową między godzinami 7 a 22. Miłym akcentem lokalu jest możliwość zakupu wyśmienitych ciast na wagę. Typowy osiedlowy sklep „Puls” usytuowany przy ulicy Smętka 26. Lokal jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 22.

Sklepy na terenie miasta Giżycko – popularne sieci handlowe

Sklepy Żabka

Oczywiście w Giżycku znajduje się kilka lokali sygnowanych markami popularnych sieci handlowych. Na obszarze miejscowości znajdują się dwa sklepy „Żabka”. Pierwszy z lokali znajduje przy ulicy Olsztyńskiej 11/1, natomiast drugi – przy ulicy Warszawskiej 14/4. Oba sklepy czynne od poniedziałku do soboty pomiędzy 6 a 23. Niestety w niedziele handlowe,
jedynie lokal przy ulicy Olsztyńskiej utrzymuje swoja aktywność handlową. Można go wtedy odwiedzić pomiędzy godzinami 6 a 21. Oczywiście we wspomnianych lokalach istnieje możliwość skorzystania ze wszystkich dobrodziejstw aplikacji „Żappka” dostępnej w Google Play i App Store. Należą do nich nie tylko rabaty udzielane po zeskanowaniu specjalnego kodu QR, ale również wirtualne punkty „Żappsy” za każdy wydany 1 PLN. Oczywiście sklepy oferują kilkudniowe lub jednodniowe promocje na określone produkty.

Sklepy Biedronka

Oczywiście na terenie Giżycka działa także kilka sklepów „Biedronka”. Należą one do portugalskiego potentata Jeronimo Martins, którego wyrazista obecność na rynku polskim nie podlega żadnym wątpliwościom. Wykaz „Biedronek” w Giżycku postanowiliśmy zacząć od lokalu handlowego, który mieści się przy ulicy Kolejowej 24. Jednostka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie akwenu. Na uwagę zasługują jej wysłużone godziny otwarcia. Do sklepu zawitać można od poniedziałku do
piątku od 6 do 24, natomiast w sobotę – od 6 do 23. Niestety, lokal jest zamknięty w niedziele handlowe.

Innym – należący do portugalskiej korporacji sklep – znajduje się przy ulicy Wilanowskiej 5. Można tam zaplanować zakupy w godzinach w dni robocze od 6 do 23 i w soboty od 6 do 23.30. Podobnie jak w przypadku poprzednika lokal nie funkcjonuje w niedziele handlowe. Kolejnym należącym do Jeronimo Martins lokalem jest „Biedronka” przy alei 1 Maja 38. Sklep
dysponuje pokaźnym parkingiem i może poszczycić się imponującym zakresem godzin otwarcia. Zakupy od poniedziałku do piątku można zrobić w godzinach od 6 do 24, natomiast w sobotę od godziny 0 do 23.30!
Inny prezentowany sklep „Biedronka” znajduje się przy ulicy Smętka 3. Sklep działa od poniedziałku do czwartku w godzinach od 6 do 23, w piątki – od 6 do 24 i w soboty – od 6 do 23.30. Lokal jest zamykany w niedziele handlowe.

Ostatnim prezentowany sklep portugalskiej sieci usytuowano przy ulicy Przemysłowej 15. Godziny otwarcia lokalu są dokładnie takie same jak w przypadku sklepu „Biedronka” przy ulicy Smętka. Jednym słowem, godziny dostępności są bardzo przyjazne, abstrahując od wolnych od pracy niedziel. Klienci tej placówki cenią sobie przede wszystkim korzystną relację jakości do ceny. Wiemy już gdzie zrobić zakupy spożywcze w Giżycku?

Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

*

Zapisz sie do newslettera

I bądź na bieżąco z ofertami i promocjami

Kliknięcie ,,Wyślij" jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz Polityki Prywatności Naczarter.pl